Bramsen Mcguire (ankarawebtasarim89)

Google, 2018 yılından itibaren hareketli öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun daha çok hareketli cihazları yeğleme ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte olabildiğince haklı gözüküyorlar. Bu nedenle hareketli ahenkli desen yaptırmak olabildiğince önemli.

Mobil mevzun yetişmek için okunuşu Responsive eş tasarıma ehil olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma sahip site, telefon, tablet okunuşu elektronik beyin gibi cihazlarda insicamlı yalnız şekilde, rastgele sadece kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

Tasarım dışında İnternet sitesinin oldukça hovarda açılması da gerekiyor. olanca dönemde çaba oldukça yetişkin önem taşıyor. Yapılan benzer araştırmaya bakılırsa şayet İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa önemli aynı korkuya sebep oluyormuş. Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı da tabii olarak sitenize antre sayısının azalmasına sebep oluyor.

Google’ın ehemmiyet verdiği bir öteki etken okunuşu Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX Design. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri net olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha uzun müddet sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da natürel olarak Google eliyle yapıcı bir sinyal olarak algılanır.