Climax Control (tabletki-na-przedwczesny-wytrysk)

Obserwując wyszukiwarkę na naszym blogu, zauważyliśmy że częstą frazą jakiej szukacie jest porównanie tabletek na potencję i erekcję, a także tabletek na przedwczesny wytrysk. Które wybrać? Zacznijmy od tego...

JAK DZIAŁAJĄ SUPLEMENTY NA PRZEDWCZESNY WYTRYSK? Suplementy na przedwczesny wytrysk sprawią, że Twój stosunek wydłuży się nawet o 30 minut (po zakończeniu kuracji - w porównaniu do długości stosunku przed jej rozpoczęciem). Dodatkowe pół godziny to znacznie dłuższy czas Twojej przyjemności, oraz większa satysfakcja dla obu osób. Taka zmiana z pewnością poprawi Twoją pewność siebie, oraz da Ci możliwość kilku stosunków jednej nocy! Stosując suplementy Orgasm Control lub Climax Control przejmujesz kontrolę nad swoim wytryskiem i sam decydujesz kiedy skończyć.

Orgasm Control to zestawienie 13 składników, które sprawiają, że Orgasm Control jest jednym z najlepiej ocenianych suplementów na rynku. Zrównoważony skład zapewnia kompleksowe działanie, pozytywnie wpływając na długość stosunku, orgazm, ilość nasienia, czy witalność organizmu. Orgasm Control pobudza i normalizuje układ rozrodczy mężczyzny. Składniki wykorzystywane do produkcji Orgasm Control, to przede wszystkim regulatory ośrodkowego układu nerwowego, które wspomagają wydolność psychiczną oraz fizyczną. Orgasm Control pozwala zminimalizować nadwrażliwość na bodźce receptorów nerwowych, zlokalizowanych w okolicy narządów rozrodczych. W ten sposób możliwe jest np. przedłużenie orgazmu i opóźnienie wytrysku. Dodatkowo aby przyspieszyć działanie suplementu Orgasm Control wprowadził również chusteczki, które działają natychmiastowo, zmniejszając wrażliwość penisa, oraz dając efekt chłodzenia, dzięki czemu już po 10 minutach od zastosowania możesz się cieszyć dłuższym stosunkiem.

Climax Control to mieszanka składników najwyższej jakości. Jego skład jest efektem prac amerykańskiego zespołu specjalistów uniwersyteckich. Dzięki nim udało się stworzyć bezpieczny i bardzo skuteczny suplement diety, który przedłuży i zwiększy Twoje zdolności seksualne. Wykorzystanie naturalnych składników sprawia, że Climax Control można bezpiecznie spożywać raz dziennie (kuracja wymaga codziennego spożycia) łącząc z alkoholem. Climax Control jest również bezpieczny dla osób z nadciśnieniem i chorobami krążenia.

JAKIE TABLETKI WYBRAĆ? Oba preparaty mają podobne działanie i w dużej mierze podobny skład. Różnią się częścią składników i proporcjami. Jednak zdecydowaną przewagą Orgasm Control jest możliwość zastosowania w zestawie chusteczek, oraz Sprayu (które kupimy taniej w zestawie niż pojedynczo), a które zapewnią nam natychmiastowe działanie.