Hyde Crowell (RaoSiegel7)

Ważne parametry sterownika:

5 wyjść sterujących (max 3HP, 2200W) zabudowany wyłącznik nadprądowy nowoczesna obudowa hermetyczna IP65 duży wyświetlacz temperatury a okresu z sygnalizacją LED zegar z programatorem aktywności w zbiorze doby funkcja niedomkniętych drzwi z sygnalizacją akustyczną i latania oświetleniem i systemem chłodniczym port RS485, bezpłatna aplikacja ELITECH MANAGER wjazd do portalu escomonitor.com wstęp do aplikacji mobilnej alarmowej escomonitor.com sterownik ECB-1000S jest dany do obsługi komory chłodniczej ze sprężarką jednofazową o sile do 3HP (2200W). Sterownik ECB1000S umożliwia swobodne sterowanie:

sprężarką o sił do 3HP (2200W) grzałkami odszraniania wentylatorami parownika oświetleniem komory sygnalizacją alarmu Światło a praca układu chłodniczego, potrafi być podporządkowana z rozpoczęcia drzwi komory. Dzięki wbudowanemu zegarowi, funkcja odtajania, może istnieć projektowana o specyficznych godzinach dnia, oraz cena nastawy temperatury, przełączona w zwyczaj nocny, aby zaoszczędzić koszty energii.

Sterownik jest adekwatny z podręcznikami HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Monitoruje ogromną i niewielką temperaturę oraz widzi okresy gdy temperatura przekracza dopuszczalne limity. Archiwizuje też wszelki zanik napięcia zasilania. Sterownik posiada dwa warianty alarmów HACCP.

Dostępne dwa warianty alarmów

Termometr internetowy z baterią. wysokiej "SHi" i niewielkiej "SLi" Po przekroczeniu tego limitu jest natychmiastowa aktywacja alarmu oraz zapis daty/czasu a zalety temperatury do pamięci urządzenia. Te kredyty wyznaczają zakres, po wewnątrz jakim zbierany towar, zostałby nieodwracalnie zniszczony ostrzegawczy alarm temperatury wysokiej "SHH" i prostej "SLH" Jeśli wartość temperatury przekracza limit ostrzegawczy w sezonie większym niż "drA", również jest aktywacja alarmu oraz zapis daty/czasu a liczb temperatury do świadomości sterownika. Sterownik wpisuje do pamięci również:

datę/czas zaniku napięcia zasilania wielką i dolną temperaturę podczas alarmu Oprogramowanie Elitech Manager. Do obsługi sterowników z rządu PC jasne jest bezpłatne oprogramowanie Elitech Termometr internetowy z baterią. . Jeśli laptop posiada wjazd do internetu, wiadomości ze sterownika mogą żyć kierowane za usługą oprogramowania Elitech Manager do serwera zdalnego. Po stworzeniu konta na płaszczyźnie internetowej www.escomonitor.com można mieć zdalnie z wartości:

Regulator wilgotności DHC100+ urządzony jest w wydanie sterujące przekaźnikowe 10A. Termometr internetowy z baterią. : "nawilżanie" lub "suszenie" usuwa się w menu. Także posiada alarm dźwiękowy MASEK i MAX także funkcje pracy awaryjnej w losie uszkodzenia czujnika wilgotności. Regulator składa się w tabeli, i czujnik w zajęciu pomiaru. Długość przewodu czujnika wynosi 2m również ważna ją wydłużyć do 30m.

Nowy czujnik wilgotności Honeywell System pracy: nawilżanie lub suszenie Wyjście przekaźnikowe 10A + sygnał dźwiękowy MASEK i MAX Atrakcyjna cena

podgląd temperatury rzeczywistej, aktywacji wyjść sterujących, awarii, alarmów archiwizacja pomiarów temperatury automatycznie raporty dzienne z archiwizacji zwracane na wybrane adres e-mail możliwość tworzenia raportów z ubiegłych 3 miesięcy programowanie alarmów temperatury MIN/MAX powiadamianie SMS o przekroczonych alarmach temperatury czyli innych wydarzeniach aplikacja na narzędzia przenośne pod system Android