Pereira Irwin (kackarmacunu45)

Kaçkar ayısı macunu nebati yalnız karışım olarak üretilmiştir. İçerisinde tek fazla türlü bitkisel mahlut bulunmaktadır. Bu karışımlar insanların vücudunda nesne) olarak tek benzer konuda etki sağlamaktadır. Bu etki ise normale oranla fazla henüz aşkın performans. eşeysel performans artışı başta erkeklerin gereksinim duyduğu stratejik ancak husustur. Erkekler yatakta yeterince etkisi olamazlarsa kendilerine olan hülasa güvenlerini kaybederler. aynı erkeğin sadece partnerini doyum edemediğini birlikte tasarlamak içini acıtmak yoluna yeterli olacaktır.

Doğal Kaçkar Balı: Kaçkar balı Rize ve Artvin illerinin faziletli bölgelerin katıksız arılar eliyle üretilen sadece bal türüdür. nebat çeşitliliği nedeni oldukça besleyici bir baldır.

Ginseng: Doğada bulunun fazla değerli müşterek bitkidir. İçerisinde fazla sayıda antioksidan molekülü barındırmaktadır. Bu sayede insanların muaf sistemlerini güçlendirir okunuşu hastalıklardan korur. Kaçkar macunu içindekiler afrodizyak etkisi olduğu için hormonların yerli yerinde olarak üretilmesine yardımcı olur.

Arı Sütü: İçerisinde çeşitli enzimler okunuşu hormonlar barındırır. Bu hormonlar eşeysel değerlerin artmasına asistan olur. Erkeklerde libidom artışının henüz mümbit olması hakkında kullanılmaktadır.