African Mango 900 (Afrykanskie-mango)

Suplementy z ekstraktami z Afrykańskiego Mango to odkrycie dla konsumentów z 2014 w USA, gdzie w tamtym czasie zostały nagłośnione jako najskuteczniejsza mieszanka odchudzająca. Stało się to za sprawą dr. Mehmata Oza, znanego jako Doktor Oz, który sam przetestował suplement oparty na african mango. Zdaniem znanego lekarza dzięki african mango można przyspieszyć metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej bez wprowadzania restrykcyjnej diety. O odkryciu Doktora Oza głośno było również w najsłynniejszym amerykańskim talks show - Oprah Winfrey Show. Jak działa African Mango?

Naukowcy zajmujący się badaniem african mango, bardzo szybko potwierdzili jego pozytywny wpływ na odchudzanie. Grupa badawcza z Uniwersytetu Jaunde przeprowadzała badania w 2005 roku na grupie ochotników, z których część otrzymała placebo, a część African mango. Efekty spożywania african mango zauważono po trzech tygodniach. Jak wykazało sprawdzenie pierwszej próby osoby spożywające ekstrakty z african mango miały o 5,3% mniejszą masę ciała, niż osoby z grupy kontrolnej (przyjmujące placebo). Ponadto osoby spożywające wyciągi z african mango miały niższy poziom złego cholesterolu LDL, podczas gdy w grupie kontrolnej nie zanotowano w tym zakresie żadnej zmiany. Badanie powtórzono w 2009 - otrzymane wyniki potwierdziły, że regularne spożywanie wyciągów z african mango przyczynia się do spadku masy ciała, spadku tkanki tłuszczowej, a także obniża poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów.

African mango można znaleźć w wielu ekstraktach, jak African Mango 900, czy African Mango. Ich działanie nie tylko reguluje i przyspiesza metabolizm, dzięki któremu następuje stopniowe redukowanie tkanki tłuszczowej, ale również zmniejsza apetyt dzięki błonnikowi zawartemu w kapsułkach. African mango pobudza organizm do wykorzystywania rezerw metabolicznych i spalania zbędnych kilogramów dostarczając jednocześnie niezbędnych składników, wspierających układ pokarmowy, układ krwionośny oraz witalność organizmu. Osoby spożywające suplementy zawierające afrykańskie mango jak African Mango 900, czy African Mango często zaznaczają, że dzięki temu poprawiło się ich ogólne samopoczucie, oraz znikły dolegliwości żołądkowe jak wzdęcia, zaparcia, czy gazy. Produkty jak African Mango 900, czy African Mango to kompleksowo działające, naturalne preparaty, które pomogą przyspieszyć efekty odchudzania, a dodatkowo poprawią funkcjonowanie układu krwionośnego i pokarmowego. Ich działanie poprawi kondycję organizmu i Twoje samopoczucie.