Puckett Bonner (MouridsenKappel14)

Czy reklamy w MPK umiejscowione na siedzeniach w wagonach tramwajowych mogą być skuteczne? Zgodnie z podpisanym niedawno aneksem do „Umowy Powierzenia” reklama jest rozliczana oddzielnie od wpływów ze sprzedaży biletów oraz rekompensaty z budżetu miasta za usługę przewozową: MPK Łódź może przeznaczyć na działania promocyjne wyłącznie dochody z reklamy (ich przełożenie na sytuację finansową przewoźnika jest więc najwyżej pośrednie).

Reklama eksponowana przez naszą Spółkę dotrze do każdego odbiorcy, gdyż nasze autobusy kursują przez cały tydzień od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora, codziennie na innej trasie. Przewaga reklamy w autobusach nad konkurencyjnymi formami promocji, wiąże się z sytuacją w jakiej znajdują się pasażerowie środków komunikacji miejskiej.

Dobra kampania tranzytowa powinna zaczynać się od wyboru odpowiedniej trasy po jakiej ma podróżować nasza reklama. Oferowana przez nas forma reklamy na monitorach LIQUID CRYSTAL DISPLAY w środkach komunikacji miejskiej należy do jednej z najbardziej innowacyjnych oraz najtańszych form przekazu.

Pokaż spoiler Technologia leżąca u podstaw kryptowalut, czyli blockchain, jest protokołem służącym do komunikacji między kryptowalutą i kontrahentami. Spośród innych telewizji w komunikacji miejskiej wyróżnia Nas fakt, że reklamy są emitowana pośród bloków rozrywkowych, edukacyjnych i informacyjnych, co zachęca dużo większą rzesze odbirców.

Reklama w tramwajach Wrocław całopojazdowa może być umieszczona na powierzchniach bocznych (burty) oraz szybach po stronie lewej (bezdrzwiowej). Najemca usunie pozostałą część reklamy, a MZK zwróci czynsz w wysokości proporcjonalnej do okresu, przez który reklama nie będzie eksponowana.

Każda osoba korzystająca z miejskiej komunikacji zwykle jedzie autobusem lub tramwajem dwa razy dziennie - i dwukrotnie ogląda pełen blok informacyjno-reklamowy w CLTV, co pozwala urozmaicić sobie podróż. Chrysler rozczarowany wynikami i skargami dealerów wycofał się z umowy, gdyż reklama nie okazała się dosyć skuteczna.

Kurde,przyjeżdżasz jako turysta do Wrocławia, wsiadasz do autobusu komunikacji miejskiej i widzisz taki komunikat. Czynsz przysługujący MZK ulega odpowiedniemu zmniejszeniu z tytułu skrócenia okresu ekspozycji reklamy z przyczyn określonych w ust. Bardzo istotnym elementem, który może decydować wyborze reklamy tranzytowej jest to, że reklama ta ma wysoki potencjał.

Reklama nie omija także wnętrza muszli klozetowych i pisuarów - poniżej „wewnątrzpisuarowa” reklama konsoli do gier. Na monitorach prezentujemy reklamy oraz ogłoszenia, które możemy przygotować we własnym zakresie lub otrzymać od Klienta. Zwrócimy się z prośbą dopuszczenie przynajmniej reklamy typu „fullback” - podsumowuje.